![poll_kastoriafm](https://i0.wp.com/kastoriafm.gr/wp-content/uploads/2019/05/poll_kastoriafm.png?resize=696%2C463&ssl=1)
Ακολουθεί ο Γιάννης Κορεντσίδης και ο Γιώργος Πετκανάς
Σε ένα poll διάρκεις περίπου 12 ωρών που πραγματοποίησε σήμερα ο Kastoria Fm 9.15 μέσω της ιστοσελίδας του για τον Δήμο Καστοριάς και σε 446 συμμετέχοντες ανέδειξε πρώτη την Κατερίνα Σπύρου στην προτίμηση του κόσμου για την κάλπη της Κυριακής, ακολουθούνε ο Γιάννης Κορεντσίδης και ο Γιώργος Πετκανάς.
Δείτε παρακάτω ακριβώς τους ψήφους σε σύνολο …. συμμετέχοντων