Οι πρώτοι σταυροί στο Δήμο Καστοριάς

Δείτε αναλυτικά τους πρώτους σταυρούς στο Δήμο Καστοριάς

Σε 18 από 93 εκλ. τμήματα

19.35%
Τελευταία Ενημέρωση
27-05-2019 04:29:40
Ψήφοι Συνδυασμού: 7.211 (46,53%)
ΟνοματεπώνυμοΣταυροί
 ΔΟΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
151
 ΠΑΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
133
 ΖΗΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
129
 ΛΙΑΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
118
 ΣΑΛΒΑΡΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
116
 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΟΥ
112
 ΘΕΟΧΑΡΗ -ΠΑΠΑΔΑΜΟΥ ΟΛΓΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
108
 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
103
 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
102
 ΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
101
 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
94
 ΤΟΣΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
89
 ΚΟΡΕΝΤΣΙΔΟΥ ΕΡΙΦIΛΗ του ΘΕΟΦΑΝΗ
85
 ΦΟΥΚΗ – ΛΙΑΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
85
 ΠΕΛΚΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
77
 ΛΙΤΣΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
68
 ΜΙΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ – ΟΥΡΑΝΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
67
 ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
66
 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
65
 ΦΙΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
62
 ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
61
 ΔΟΥΜΠΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ
60
 ΚΟΣΜΑΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
57
 ΤΣΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
54
 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
53
 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
52
 ΒΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
51
 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
47
 ΡΗΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
47
 ΤΣΑΝΟΥΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
47
 ΤΣΙΝΤΖΙΦΑ – ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΣΩΚΡΑΤΗ
47
 ΨΗΜΑΣ ΖΗΣΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
46
 ΑΛΕΞΙΟΥ – ΡΕΤΖΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΗΛΙΑ
45
 ΣΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
45
 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
44
 ΚΟΣΜΙΔΟΥ – ΝΤΑΚΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
43
 ΦΟΥΛΙΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
42
 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ – ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΚΟΣΜΑ
40
 ΜΗΤΑΛΙΔΗΣ ΚΙΜΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
40
 ΜΠΟΥΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
39
 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
38
 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
37
 ΜΑΝΩΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
36
 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΠΟΠΗ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
34
 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΩΜΑ
34
 ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ) του ΑΝΔΡΕΑ
33
 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
32
 ΓΚΑΡΑ – ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
30
 ΦΟΡΛΙΑΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
30
 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
29
 ΚΟΝΤΣΟΥΛΑΣ (ΚΟΝΣΟΥΛΑΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
27
 ΠΑΝΤΑΖΗ – ΜΟΣΧΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
25
 ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΕΜΟΡΦΙΛΗ (ΦΙΛΙΩ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
24
 ΓΚΕΤΣΙΟΥ – ΡΟΝΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
24
 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
20
 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΒΑΓΓΕΛΙΩ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
19
 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19
 ΓΑΪΤΑΝΗ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18
 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17
 ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ ΝΑΟΥΜ του ΚΟΣΜΑ
16
 ΤΖΑΪΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
6
 ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4
 ΓΑΒΑΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ
2
Σημείωση: Τα εκλογικά αποτελέσματα που παρουσιάζονται στην ιστοσελίδα, υπενθυμίζεται ότι είναι σύμφωνα με τα τηλεγραφήματα των Δικαστικών Αντιπροσώπων. Τα επίσημα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν από τα Πρωτοδικεία.Σημείωση: Τα χρώματα που χρησιμοποιούνται για τους συνδυασμούς είναι ενδεικτικά.