![kasapidis_omilia-16](https://i0.wp.com/kastoriafm.gr/wp-content/uploads/2023/10/kasapidis_omilia-16-scaled.jpg?resize=696%2C464&ssl=1)
Στην κατάμεστη αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου Άργους Ορεστικού, πραγματοποίησε την παρουσίαση του συνδυασμού του ο υποψήφιος Περιφερειάρχης Δυτ. Μακεδονίας Γιώργος Κασαπίδης, αλλά και έναν απολογισμό των πεπραγμένων της θητείας της Περιφερειακής Αρχής.
Στην παρουσιάση βρέθηκε η Γενική Γραμματέας Κοινωνικής Αλληλεγγύης και Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων Μαρία Νάτσιου, η βουλευτής Καστοριάς Μαρία Αντωνίου, ο Πρόεδρος της ΔΕΕΠ Βασίλης Βελίδης, ο συντονιστής Περιφερειακών Οργανώσεων Δυτικής Μακεδονίας Στέργιος Αδάμ, ο πρώην βουλευτής της Ν.Δ. Ζήσης Τζηκαλάγιας και ο πρώην Νομάρχης Καστοριάς Κώστας Λιάντσης.