![ragkoutsaria_2019](https://i0.wp.com/kastoriafm.gr/wp-content/uploads/2019/12/ragkoutsaria_2019-scaled.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
Πραγματοποιήθηκε χθες Τετάρτη 5 δεκεμβρίου στην αίθουσα του δημοτικού συμβουλίου Καστοριάς, η τελετή απονομής βραβείων για την παρέλαση του καρναβαλιού «Ραγκουτσαρια 20019».
Την τελετή παρουσίασε ο αντιδήμαρχος Πολιτσμου και Tουρισμού, Χρήστος Μουρατίδης
Παρόντες στην εκδήλωσε ήταν φορείς του Δήμου Καστοριάς, η κριτική επιτροπή του καρναβαλιού αλλά και εκπρόσωποι σχολείων και συλλόγων που περίμεναν την παραλαβή των βραβείων τους.