![kast 26 11 1](https://i0.wp.com/kastoriafm.gr/wp-content/uploads/2021/11/kast-26-11-1.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
Εθιμοτυπική επίσκεψη στο γραφείο της Αντιπεριφερειάρχη Καστοριάς Δέσποινας Κοζατσάνη πραγματοποίησε την Παρασκευή 26 Νοεμβρίου 2021, ο Δήμαρχος Άργους Ορεστικού Παναγιώτης Κεπαπτσόγλου.
Κατά τη διάρκεια της συνάντησης, ο Δήμαρχος συνεχάρη την Αντιπεριφερειάρχη για την ανάληψη των καθηκόντων της και της ευχήθηκε καλή δύναμη και επιτυχία στο έργο της.
Κοινή παραδοχή και των δύο πλευρών ήταν η πολύ καλή συνεργασία που υπάρχει μεταξύ της Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας και του Δήμου.
Ταυτόχρονα, εκφράστηκε η βούληση ότι αυτή η συνεργασία θα συνεχιστεί και θα επεκταθεί, ώστε να αντιμετωπιστούν από κοινού θέματα που αφορούν την περιοχή, έχοντας πάντοτε ως γνώμονα το καλό των πολιτών.