![savvidis](https://i0.wp.com/kastoriafm.gr/wp-content/uploads/2020/01/savvidis.jpg?resize=696%2C392&ssl=1)
Ο Ιβάν Σαββίδης είναι ο πρώτος από τους τέσσερις ιδιοκτήτες των τεσσάρων μεγάλων που έφτασε στο ξενοδοχείο Μεγάλη Βρετάνια.
Μετράμε αντίστροφα για την μεγάλη συνάντηση των Big 4 του Ελληνικού Ποδοσφαίρου. Ηδη ο πρώτος ιδιοκτήτης έκανε την εμφάνισή του ήταν ο Ιβάν Σαββίδης ο οποίος μάλιστα αρχικά δεν έγινε αντιληπτός από τους δημοσιογράφους που βρίσκονται έξω από το ξενοδοχείο.
Ο ιδιοκτήτης του ΠΑΟΚ έφτασε σχεδόν δύο ώρες πριν το προγραμματισμένο ραντεβού και ανέβηκε στο δωμάτιο του όπου και θα μείνει μέχρι την ώρα του ραντεβού.