![nosokomeiokastorias](https://i0.wp.com/kastoriafm.gr/wp-content/uploads/2019/06/nosokomeiokastorias.jpg?resize=696%2C398&ssl=1)
Στα πλαίσια της βούλησης του Υπουργείου Υγείας για την βελτίωση της λειτουργίας των Αυτοτελών τμημάτων Επειγόντων Περιστατικών (ΤΕΠ) της χώρας, προστέθηκαν στο Γ. Νοσοκομείο Καστοριάς 3 ακόμη Οργανικές θέσεις. Έτσι με σύνολο 4 οργανικών θέσεων για το τμήμα Επειγόντων περιστατικών του Νοσοκομείου μας, σας ενημερώνουμε ότι σήμερα, προσλήφθηκαν δύο μόνιμοι ιατροί, με ειδικότητα Καρδιολογίας και Γενικής Ιατρικής αντίστοιχα, ενώ οι υπόλοιπες 2 οργανικές θέσεις που προκηρύχθηκαν και απέβησαν άγονες, θα επαναπροκηρυχτούν.